شرکت آراز مهام نوین زاگرس

زیبا سازی نمای ساختمان توسط نیروی های مجرب شرکت فنی مهندسی جاوید آراز مبین

شرکت فنی مهندسی جاوید آراز مبین با بهترین و باتجربه ترین نیروهای راپل ،حال حاضر در ایران و سایر کشورهای آسیایی آماده خدمات رسانی میباشد.ضمانت نامه ۵ ساله و همچنین گارانتی رایگان از خدمات ارائه شده توسط این شرکت می باشد.

درباره ما

شرکت فنی مهندسی جاوید آراز مبین در اجرای پروژه های شهری و صنعتی به روش دسترسی با طناب Rope Access و یا خدمات راپل فعالیت دارد. روش دسترسی با طناب جایگزینی کاملا امن و سریع در مقایسه با هر نوع روش دسترسی دیگر از جمله داربست، بالابر، جرثقیل، کلایمر و غیره در پروژه های صنعتی و شهری می باشد. این روش دسترسی که از دو ورزش صخره نوردی و غار نوردی اقتباس شده با استفاده از طناب و مجموعه ای از تجهیزات حفاظت فردی امکان دستیابی به موقعیت های خاص که به وسیله سایر روش ها ممکن نمی باشد را فراهم می کند. شرکت فنی مهندسی آراز مهام نوین زاگرس با تشکیل مجموعه ای توانمند آماده اجرای پروژه های شما است تا با تامین ایمنی بسیار بالا، رعایت اصول مشتری مداری، ارائه سرویس با کیفیت و با بالاترین سرعت رضایت هرچه بیشتر کارفرمایان عزیز را فراهم آورد. این شرکت  فعالیت خود را طبق استانداردهای اتحادیه بین المللی  IRATA  آغاز کرده و در تمام حوضه های شهری و صعنتی فعالیت و رشد کرده است. سعی ما جلب رضایت شما مشتریان با ارائه خدمات با کیفیت به کمک تیم اجرایی زبده و حضور یافته درآکادمی های بین المللی و با بهره گیری از فناوری روز دنیا و همچنین با استفاده از جدیدترین ابزارها و استانداردهای موجود می باشد.

شرکت فنی مهندسی جاوید آراز مبین با سابقه ای درخشان در امر نماسازی ساختمان توسط نیروهای با تجربه توانسته رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز را کسب کند.

سابقه کار راپل

شرکت فنی مهندسی جاوید آراز مبین دارای یک ده سابقه درخشان در زمینه کار در ارتفاع  می باشد.

ضمانت نامه و بیمه نامه

شرکت جاوید آراز مبین دارای ضمانت نامه پنج ساله،گارانتی رایگان وهمچنین بیمه حوادث مسئولیت مدنی و شخص ثالث می باشد.

ایمنی کار

تمامی تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع از جمله کلاه ایمنی ،چراغ پیشانی ،دستکش ،کمربند ایمنی و پارکاب را برای کارکنان خود فراهم کرده است تا از وقوع اتفاقات احتمالی جلوگیری شود .

نیروی کار با مهارت بالا

پرسنل شرکت جاوید آراز مبین همه دوره دیده و دارای مدرک بین المللی ایراتای انگلستان می باشند.

کسب رضایت مشتری

خوشبختانه شرکت فنی مهندسی جاوید آراز مبین با رعایت اصول مشتری مداری تا کنون توانسته رضایت مشتریان عزیز خود را بدست آورد .

قیمت های مناسب

هزینه های هر گونه سفارشی در مقایسه با دیگر شرکت های راپل مناسب تر و توافقی بوده و همواره سعی بر این بوده کار با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت انجام شود.